uslugicykliniarskie.pl

Pod tym adresem internetowym (uslugicykliniarskie.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich zmian. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!